Hakkımızda


08.09.2014 tarihinde 8505 belge no ile  Aren Deniz Turizm ve Seyahat Acentası ünvanını alarak A grubu seyahat acentası olarak faaliyetine başlamış olan firmamızın hizmet alanları;

Toplantı Organizasyon Yönetimi (MICE)

Kongre ve seminer organizasyonlarımızda, planlanan organizasyona bağlı olarak yürütülecek çalışmaların tüm detayları katılımcı sayısı, toplantı lokasyonu, bütçe ve diğer unsurlar göz önüne alınarak en uygun koşullar ortaya çıkartılmaktadır. Tüm donanım ve kapasiteye sahip otel ve kongre merkezlerinde bulunan salonlar konuklarımız için tahsis edilebilmekte ve isteğe göre farklı oturma düzenleri oluşturulan salonlarda her türlü ihtiyaca cevap verilmektedir. Bu kapsamda,
• Toplantıya yönelik basılı ve görsel materyallerinin hazırlanması ve basılması,
• Promosyon malzemelerinin seçilmesi ve yaptırılması,
• Tanıtım ve Reklam faaliyetlerinin koordine edilmesi,
• Simultane çeviri, perde, barkovizyon, ses sistemi gibi teknik açıdan gerekli olan tüm
• Ekipmanların tedarik edilmesi ve kiralanması,
• Gala gecesi, kokteyl, açılış gibi organizasyon seçeneklerinin hazırlanması ve bütçeleri ile birlikte sunulması,
• Toplantıya özel talep edilecek yerel ve ulusal ses sanatçıları ile dans ve Show gruplarına yönelik tekliflerin hazırlanması ve sunulması, hizmetleri gerçekleştirilmektedir.

Teşvik Gezileri
Çalışanlarınızın performans grafiklerini yükseltmek, kuruma bağlılıklarını ve bilgi seviyelerini arttırmak ve bunu onlara bir ödül şeklinde sunmak… Konu bu olunca, en mantıklı seçim teşvik gezileri. Dünya büyük bir gezegen. Sayısız lokasyonda binlerce konaklama noktası var. Seçilen gezi ve konsept doğrultusunda hazırlanacak kültürel turlar, eğlence, bütçe, profil ve takvim gibi detaylar tamamen çalışanlarınızın motivasyonunu güçlendirmeye va artırmaya yönelik olmalıdır.

Bayi Toplantı Organizasyonları
Bayi toplantı organizasyonları hizmetlerimiz, organizasyon öncesi tamamen sizin istekleriniz ve talepleriniz doğrultusunda şekillenmekte, yine bu istek ve talepler ışığında tesis, bölge ve mekan seçimleri itina ile yapılmakta ve tüm organizasyon için gereken bütçe raporlanarak, size sunulmakta, bütçe artırımı ve kısıtlaması konusunda eklenip çıkarılabilecek hizmetler de birer opsiyon olarak size bu raporla birlikte bildirilmektedir. ArenDeniz Turizm, bayi toplantı organizasyonunuz için gerekli olan tüm rezervasyonları sizin adınıza yapar ve sizin tüm hizmetleri tek bir yerden almanızı sağlayarak, bu tip organizasyonlarda, organizasyon sahiplerinin çokça şikayetçi olduğu yoğunluğu ortadan kaldırır. Bayi toplantı organizasyonunuz için mekanın hazırlanması, düzenlenmesi, sahne ve teknik ekipmanların kurulumu ve karşılama hizmetleri de Aren Deniz Turizm’in hizmetlerine dahil olup gerekli görüldüğü takdirde tercüman ve teknik altyapı desteği de verilmektedir.

Kongre-Konferans-Seminer Ve Sempozyum Organizasyonları
Kongreler, konferanslar, seminerler ve sempozyumlar gerek kişisel hayatımız gerekse iş hayatımız için oldukça önemli etkinliklerdir. Bu etkinlikler sayesinde katılımcılar yeni şeyler öğrenir ve öğrendiklerinin ışığında gerek hayatlarına gerekse kariyerlerine yeni yönler verebilir. Ayrıca katılımcılar bu etkinlikler sayesinde yeni insanlarla tanışıp sosyalleşme imkanına da sahip olurlar. Bu tür etkinliklerin şüphesiz ki zor yanları da vardır. Bu zor yanların en önemlisiyse bu etkinlikleri organize etmektir. ArenDeniz Turizm, organizasyon süreciniz içerisinde katılımcılarınızın ulaşım ve transfer işlemlerini de sağlamaktadır. Etkinlikte ihtiyaç duyulması halinde, profesyonel hizmet elemanı, tercüman ve teknik altyapı desteğini de vermekte ve bu altyapının kurulumu ile de ilgilenmektedir.

Etkinliğiniz için masaların hazırlanması, teknik altyapı ve desteğin oluşturulması, her alanda profesyonel eleman destek hizmeti, iç ve dış dekorasyon da ArenDeniz Turizm’in saymakla bitmeyecek hizmetlerinden birkaçıdır.
Firma olarak ayrıca gala gecelerinde, kapanış gecelerinde, fuarlarda, standlarda kısacası ihtiyaç duyduğunuz her organizasyonda çözüm ortağınız olmaya hazırız.

Ürün Lansmanları
Kurumunuzun, yeni ürünlerini tanıttığı lansmanların altından başarılı bir şekilde kalkmak tam bir takım oyununu gerektiriyor. Konunun uzmanı çalışanlarımız, stratejik iş ortağı anlayışıyla, sizlerle birlikte bir ekip oluşturup verdiğiniz bilgiler doğrultusunda hedefe uygun mekan belirleyerek ürünü yansıtacak şekilde hazırlıyorlar. Bu noktadan sonrası süsleme, catering, sanatçı, animasyon gibi başlıkların belirlenmesine kalıyor. Bu başlıklar da konunun içeriğine göre detaylandırıldıktan sonra ürününüzü tanıtmak için tamamen hazır hale geliyoruz.

Diğer Hizmetlerimiz
• Kurumsal etkinlikler
• Eğitim toplantıları
• Motivasyon toplantıları
• Kutlama törenleri
• Sosyal sorumluluk projeleri
• Kutlama ve parti organizasyonları
• Yurtiçi, Yurtdışı Tur Organizasyoları
• Yurtiçi, Yurtdışı Otel Rezervasyonları
• Kişiye ve Özel İlgi Alanlarına Yönelik Tur Organizasyonları
• Gemi Turları
• Uçak, Otobüs, Tren ve Gemi Biletleri
• Vize ve Seyahat Sigortası Hizmetleri
• Yelken, Paintball, Dalış, Takım Oyunları